در فصل آينده براي تابستان ، فرصت هاي رانندگي افزايش مي يابد. چه به تنهايي برويد و چه با تعداد زيادي از دوستان و خانواده بيرون برويد ، مي خواهيد در يک فضاي راحت حرکت کنيد. آنچه نگران کننده است تميز کردن داخل خانه است. اما آيا بسياري از افراد وجود ندارند که نمي دانند از چه مواد شوينده و ابزاري براي استفاده استفاده کنند؟

در واقع ، من حتي نمي دانم . بنابراين من از يک متخصص مراقبت از اتومبيل در مورد تکنيک هاي تميز کردن در خانه خواستم.

من از "شركت آسونال ، آموزشي ويبوليتين" بازديد كردم (از اين پس "Asunal") واقع در ناكاهارا-كو ، شهر كاوازاكي ، استان كاناگاوا. اين شرکت يک فروشگاه تخصصي جزئيات اتومبيل است که محصولات مراقبت از خودرو را با استفاده از تجارت به فروش مي رساند و پوشش بدنه و تميز کردن اتاق را انجام مي دهد.

خاک در زير ورق و در "شکاف" جمع مي شود

به گفته شينيا ميازاکي ، نماينده ايسونال ، دلايل کثيفي و بو در اتومبيل ، عرق و چربي انسان ، باقيمانده مواد غذايي ، دود سيگار ، موهاي بدن حيوان خانگي ، گرد و غبار ناشي از ورود و خاموش شدن است. گل است.

وي ادامه داد: بسياري از افراد براي تميز کردن داخل ماشين از يک نوع دستي يا جاروبرقي که در ماشين لباسشويي نصب شده است استفاده مي کنند. با اين وجود آوارهايي که در زير صندلي قرار مي گيرند ، شکاف بين صندلي عقب (عقب) و صندلي يا زير کف تشک است. ناديده گرفتن خاک ، به راحتي در هواي گرم بسيار آسان است ، بنابراين بايد مراقب باشيد که ميکروب ها سريعتر رشد مي کنند. بوي بيرون مي آيد ، بنابراين مرتباً تميز کنيد. "(ميازاکي)

بنابراين دقيقاً براي تميز کردن ماشين خود چه کاري بايد انجام دهيد؟ من تمايل دارم که فکر کنم "آيا بايد از ابزارهاي گران قيمت و پاک کننده ها استفاده کنم؟" ، اما پاسخ آقاي ميازاکي ساده بود.

"يک حوله فشرده شده ، يک شيشه پاک کن مبتني بر الکل و يک جاروبرقي کافي است.

اول از همه ، فضاي کوچک مانند زير صندلي يا شکاف بين صندلي عقب و صندلي را خالي کنيد. پس از اتمام جاروبرقي ، فرمان و صفحه ابزار را با يک حوله محکم تميز کنيد و در آخر شيشه را با يک شيشه پاک کن پاک کنيد. ""

نکته حوله هايي است که "کاملاً فشرده مي شوند". آنها مي گويند حوله هاي خشک نمي توانند گرد و غبار و خاک جذب کنند ، و در عوض گرد و غبار پاشيده مي شوند. نکته ديگر کار در مکاني آفتابي و مطبوع است.

وي گفت: "پنجره ها و درها را در حين کار و بعد از آن باز کنيد تا رطوبت موجود در حوله هاي دستي و الکل موجود در پاک کننده را تبخير کنيد. اگر قبل از خشک شدن آن را ببنديد ، مکان خوبي خواهد بود. آب از دست رفته باعث رشد مجدد ميکروب ها مي شود.

به هر حال ، اسپري هاي دئودورانت که اغلب در فروشگاه هاي عرضه کننده کالا خودرو فروخته مي شوند ، نه تنها بوي خوبي از بو ندارند بلکه مي توانند به قسمت هايي از داخل خودرو آسيب برسانند ، بنابراين پاک کننده ها تميز کننده هاي ساده اي هستند که بر پايه الکل هستند. به نظر مي رسد شيشه پاک کننده خوب است. گفته مي شود قرار دادن يک ظرف کوچک گرد و غبار و پاک کردن گرد و غبار هنگام خاموش و خاموش کردن نيز موثر است به طوري که باعث جمع شدن خاک نشده شود.

يک نمايش تميز کردن حرفه اي داشتم

از آنجا که من با تلاش زيادي به فروشگاه حرفه اي مراجعه کردم ، آنها در واقع کار تميز کردن حرفه اي را به من نشان دادند.

(بالا سمت چپ) آب را روي بشقاب با شستشو اسپري کنيد تا خلاء ايجاد شود و خاک را به شدت محکم بکشيد (بالا سمت راست) عرق ، تنباکو و ساير لکه هاي تبخير شده با پاک کردن آنها با بخار با دماي بالا ضد عفوني و دفع مي شوند. پايين کف) تشک هاي کف از مواد شوينده و بخار براي بالا بردن خاک و مکيدن کامل استفاده مي کنند. (پايين سمت راست) اطراف داشبورد را که دستان شما اغلب با بخار لمس مي کنند تميز کنيد و پاک کنيد!

(بالا سمت چپ) آب را روي بشقاب با آبکشي اسپري کنيد ، آن را خلا کنيد و خاک را به صورت جدي مک کنيد

(بالا سمت راست) عرق ، تنباکو و ساير لکه هاي تبخير شده هنگام پاک کردن بخار با دماي بالا ضد عفوني و دفع مي شوند.

(پايين سمت چپ) کف پوش کف را با مواد شوينده و بخار بالا مي برد و آن را کاملاً مکش مي دهد

(پايين سمت راست) ناحيه اطراف داشبورد را که دستان شما اغلب با بخار لمس مي کنند تميز کنيد و پاک کنيد!

تجهيزاتي مانند "پاک کننده شستشو (شستشو)" که آب را براي جذب خاک تزريق مي کند و آن را در خلاء مکش مي کند ، "بخار تميز کننده" که باعث حذف خاک و ميکروب ها با بخار با دماي بالا ، "آب کاملاً قليايي قليايي" و خاک و بوي آلي مي شود. حذف کامل با استفاده از ماده تميز کننده مانند "دئودورانت تجزيه باکتريايي" که تجزيه و حذف مي شود. نگاه کردن به خاک مکيده شده بعد از کار .

خاک توسط "رينکر" مکيده شده است. بيشتر آنها از جمله کف از کف کف هستند.

خاک توسط "رينکر" مکيده شده است. بيشتر آنها از جمله کف از کف کف هستند.

صندلي هاي مسافر ، کف کف و روکش سقف (سقف) را تميز کرده بودم تا کار را به ما نشان دهم ، اما آبي که به تازگي کشيده شده بود بسيار سياه بود.

آقاي ميازاکي مي گويد: "مهم نيست که چقدر تميز باشد ، خاک جمع مي شود. فکر مي کنم خوب است که سالانه يک بار آن را در يک فروشگاه تخصصي تميز کنيد ، درست مثل تميز کردن يک اتاق."

قسمت داخلي خودرو نيز يک فضاي خصوصي است. اگر آن را در اتاق خود بگذاريد زيرا مشکل ساز است ، خاک جمع مي شود. براي رانندگي راحت ، شما بايد مرتباً تميز کنيد و يک ماشين تميز نگه داريد!

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تميز ,کنيد ,کننده ,بخار ,صندلي ,استفاده ,تميز کردن ,تميز کنيد ,تميز کننده ,مواد شوينده ,دماي بالا ,توسط رينکر مکيده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندسین پمپ بیابون مجازی سازی آموزش خط نیک نگین طبیعت Vickie اخبار سراسری ، دانلود فوتبال پلاس مرجع مقالات مهندسي عمران و بتن آنتی اسکالانت